קידום אתרים באינטרנט מחירים

קידום אתרים באינטרנט מחירים

מחירים קידום אתרים של חברות המספקות שירות קידום אתרים באינטרנט, הינו משתנה בין תחום אחד למשנהו. הסיבה לכך פשוטה: מחירי קידום אתרים נקבעים ע”פ מספר פרמטרים מרכזיים, אשר לכל אחד מהם ישנה השפעה ישירה על ביצועי העבודה ומשך זמן עבודת הקידום.

חשוב לציין כי ניתן למצוא פערים בין חברות קידום שונות, כך שעל אותו אתר תקבלו מחיר שונה אצל חברה אחת, ואילו אצל חברה אחרת המחיר יוכפל או ייחתך. אין זה בהכרח מעיד על מקצועיות החברה, למרות שלעיתים רבות אכן זה המצב, אלא זה אומר כי עליכם לבדוק מדוע קיימים פערי המחירים בין החברות.

seo - אס אי או קידום

נורות אזהרה מוקדמות יחסכו לכם הוצאות מיותרות

לא אחת שמענו מקרים אשר לקוחות שילמו אלפי שקלים ויותר מידי חודש על “קידום”, ולאחר מעשה התברר כי קיימים פערים עצומים בין מה שהובטח לבין המציאות בפועל אשר החברה ביצעה. גרוע מכך הוא מצב בו לא נעשתה כמעט ושום פעולה באתר, למעט “מריחות” וסיפורים.. במרבית המקרים הלקוחות סיפרו כי היו מספר נורות אזהרה מוקדמות, אך חששו שמא הם טועים בהבחנה שלהם.

הנורות המרכזיות אשר מצריכות בדיקה מעמיקה הינן:

  • הבטחה לתוצאות מהירות מידי או הבטחה למיקום מדויק (כמו מקום 1 בעמוד הראשון) – טכנית שום חברה לא יכולה להבטיח כאלו דברים, מכיוון שגוגל משנה כל תקופה מסוימת את האלגוריתם שלה, כך שלעולם לא ניתן להבטיח דבר כזה.
  • מחיר גבוה מידי או זול מידי – בהקשר הזה כבר ציינו למעלה את הסיבות לכך.
  • “נכין לך כמה קישורים והאתר יעלה” – אז זהו שלא! קידום אתרים באינטרנט מחירים כולל מכלול שלם של פעולות החל משיפור מהירות האתר, דרך העלאת תכנים חדשים ועד לבניית קישורים בין היתר כחלק מהליך הקידום. אין כפתור שלוחצים עליו ומגיעים למיקומים הראשונים, אלא מדובר בעבודה מתמדת תוך הכנת אסטרטגיה ייחודית המתאימה לתחום האתר.

תכל’ס כמה עולה קידום אתר?

אחרי ההסברים הללו או “החפירה” הנ”ל, נגיע לשורה התחתונה, והיא מחירי קידום אתרים.

אתרים בתחרות קטנה עד בינונית – מחירי הקידום ינועו בין 1,500-2,500 שח לחודש. טווח התוצאה תיהיה כחצי שנה לתחילת התוצאות, ועד לשנה – שנה וחצי למיקומים הרצויים. חבילה זו תכלול לרוב אופטימיזציה לאתר, שיפור מהירות טעינה, העלאת מספר מאמרים חדשים ועוד.

אתרים בתחרות בינונית עד קשה – מחירי קידום האתר ינועו בין 2,500-4,500 שח מידי חודש. לרוב מדובר בהאצת הפעולות לתקופה מצומצמת יותר, כך שלמרות המחיר, זמני התוצאות יהיו שווים לאלו הראשונים.

אתרים בתחרות קשה – מחירי הקידום ינועו החל מ-4,500 שח וצפונה. חבילות הקידום, אסטרטגיה והעבודה תותאם בהתאם לרמת התחרות ודרישות הלקוח.

אהבתם את המאמר? שתפו עם חברים!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

מאמרים אחרונים באתר

דף עסקי בפייסבוק
כללי

מהו דף פייסבוק עסקי?

הכל דף פייסבוק עסקי: איך פותחים אחד חדש? מה צריך לעשות כדי לתפעל את העמוד? איך מגיעים לקהל הלקוחות שלכם? ועוד טיפים מצוינים מאת סער ברעם.

קורס אונליין
כללי

מציאת עבודה אחרי קורס קידום אתרים

האם אפשר להתפרנס מהמקצוע הזה שנקרא מקדם אתרים? יתרה מכך, האם אפשר להתחיל להתפרנס מזה מיד בתום הקורס? המדריך המלא למציאת עבודה אחרי קורס SEO.