קידום אתרים באינטרנט מהו?

קידום אתרים באינטרנט מהו

בעידן שלנו שכמעט כל דבר שאנו נחפש ייעשה על ידי חיפוש באינטרנט או ברשתות חברתיות. לכן חשוב שלכל בעל עסק יהיה אתר אינטרנט שייצג אותו בפני לקוחותיו בצורה מרשימה, ובצורה כזאת שתמשוך את הלקוחות דווקא אליך מאשר אל המתחרים שלך. והכוונה היא שגם וכאשר יש לכם אתר אינטרנט ובו אתם מפרסמים את השירות שאתם נותנים או מוכרים, הנראות שלו והאיכות של האתר זה מה שמייצג אותכם וכך הלקוח רואה אותכם. ולכן חשוב שנראה מקצועיים ואמינים.

לאיזה סוג עסקים חשוב לבצע קידום אתרים באינטרנט, או שבעצם כולם צריכים?

אז איך זה עובד? אז ישנם חברות אשר ממותגות טוב בשוק מפני שהם עבדו על מיתוג ופירסום עד כדי שהלקוחות יחפשו דווקא אותם ישירות, לדוגמא: “בוקינג” (חברה המספקת חופשות ומלונות בכל העולם) אז כאשר אנו נחפש חופשה רבים מאיתנו יחפשו באופן ישיר את אתר “בוקינג”. אז האם אתר כמו “בוקינג” ישתמש בשירות של קידום אתרים באינטרנט?

אז התשובה ברור שכן מפני שזה שיש לך לקוחות שמחפשים דווקא את המותג שלך לא ימנע ממך להיות מוצג במקומות הראשונים בגוגל במקומות שיש עוד קהל גדול של לקוחות אשר מחפשים את השירות שלך.

ופה בעצם נכנס ענין של קידום אתרים באינטרנט.

גוגל, מחשב, עבודה

איך מבצעים קידום אתרים באינטרנט בצורה טובה ומה הדרך להצלחה?

אז ראשית כל רובנו היום שמחפשים משהו באינטרנט, נחפש במנוע חיפוש של גוגל. ולכן אם אנו רוצים לבצע קידום אתרים באינטרנט, אנו נצטרך לבצע זאת במנוע חיפוש של גוגל.

יש לדעת כי קידום אתרים נחלק לשתי קבוצות עיקריות:

  • קידום אתרים בגוגל ממומן (קידום ממומן).
  • קידום אתרים בגוגל אורגני (קידום אורגני).

מהם ההבדלים בניהם ומה מומלץ יותר עבור בעלי עסקים?

קידום ממומן זהו בעצם קידום אשר יגרום למודעה של האתר שלכם להיות מוצג בראש הרשימה ולהיות נוכח בין 4 תוצאות החיפוש אשר מופיעות בחיפוש מילת המפתח שלכם. אם תשימו לב בדרך כלל שאתם מחפשים משהו בגוגל 4 תוצאות הראשונות שתראו בצידם הימיני יהיה רשום מודעה, זה בעצם קידום ממומן.

בקידום ממומן תוך כמה שעות ואתם נמצאים ברביעיה הפותחת ואפילו במקום הראשון (תלוי באיכות הקמפיין ובתקציב שלכם) העלות שלכם עבור זה הוא על ידי כל קליק אשר יכנסו לאתר שלכם, ואתם תוכלו להקציב סכום יומי שתרצו להשקיע עבור הקמפיין. 

קידום אתרים אורגני בגוגל 

קידום האורגני עבודה שונה לחלוטין וארוכה יותר אך מבטיחה יותר ותעניק לכם שתגיעו ליעד את התוצאה הטובה ביותר עבורכם הקידום האורגני לא יעלה לכם בכניסה לאתר שלכם כלום כך שלטווח הרחוק הפרסום שלכם לא יעלה לכם בכלל.

קידום אתרים באינטרנט אורגני נעשה על ידי מקדם אתרים אשר עיסוקו בביצוע קידום לאתרים על ידי התאמת האתר לגוגל ועמידה בקריטריונים של גוגל.

אהבתם את המאמר? שתפו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

רוצים להישאר מעודכנים?

השאירו כתובת מייל, ותבלו את כל שחדש ישירות אליכם.

מאמרים אחרונים באתר